Banka Hesap Numaralarımız

+90 850 304 47 21

info@kobicim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

"Yatırım Teşvik Belgesi Vergisel Destekler•Makine ve teçhizat için KDV İstisnası ve Gümrük Vergisi Muafiyeti, •İnşaat harcamaları için KDV İadesi,•Yatırıma katkı oranına ulaşıncaya kadar Vergi İndirimi.İstihdam Destekleri•Yatırımla sağlanan ilave istihdama uygulanmak üzere asgari ücrete tekabül eden kısım içinoSigorta Primi İşveren Hissesi DesteğioSigorta Primi (İşçi Hissesi) Desteği (6. Bölge desteğidir)oGelir Vergisi Stopajı Desteği (6. Bölge desteğidir)Diğer Destekler•Yatırım Yeri Tahsisi•Yatırım kredisi,yatırım finansmanı veya finansal kiralama işlemleri için faiz veya kâr payı desteği"

vision

MİSYONUMUZ

Tecrübe, Bilgi ve Uzmanlığımızı müşterilerimiz ile paylaşarak hem müşterimizi hemde firmamızı geliştirerek, gelecekte birlikte uzun yaşamlı şirketler olarak sürdürülebilirliğimizi sağlamak.

vision

VİZYONUMUZ

Hizmet verilen müşterilerin kurumsal yapılarını, güvenirliliğini ve performansını gizlilik ilkesi çerçevesinde uygunluğunu değerlendirmek, belgelendirilmesini sağlamak, sürdürülebilir olmasını sağlamak ve geliştirmektir.

DEVAMI

Bağımsız ve Tarafsız Hizmet

Tarafsızlık, bağımsızlık ve eşitlik ilkelerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz denetimlerde ürün, hizmet veya tesisin ilgili standart ve yönetmeliklere uygunluğunu kontrol ederek, işletmenin sürekliliği ile güvenirliğini garanti altına almasını sağlıyoruz.

Katma Değer Sağlıyoruz

Katma değer yaratan eğitim ve denetim hizmetlerimiz ile çalışanlarınızın, müşterilerinizin, iş ortaklarınızın, tedarikçilerinizin ve hissedarlarınızın gözünde ulusal ve uluslararası saygınlık kazanmış olacaksınız.

Profesyonel Yönetim & Uzman Kadro

Tecrübeli, yeterli bilgi birikimine sahip, konularında uzman, denetçilerimiz ve idari kadromuz ile başvurunun alınmasından hizmetimizin tamamlanmasına kadar olan tüm süreçlerde yanınızdayız.

Türkiye’nin her bölgesindeki denetçilerimizle sektörde fark yaratıyoruz.

Türkiye’nin her ilinde sahip olduğumuz baş denetçi ve denetçilerimiz ile sizlere en hızlı çözümü sunuyoruz.

 

Bizi Arayın +90 850 304 47 21

Bizi Arayın +90 850 304 47 21

Mahabad Bul. Mezopotamya Mah. 327 Sk. Serin Yapı Sit. Altı No:8 / C ( Luna Park Karşısı )- 21100 Kayapınar/Diyarbakır
+90 850 304 47 21
+90 536 954 28 22
info@kobicim.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

KOBİCİM HİBE Destekleri Danışmanlık Hizmeti

KOBİCİM Hibe, Teşvik, Kredi, Geri Ödemesiz, Destek, Hibe ve Teşvik Danışmanlığı | 2015 Tüm Hakları Saklıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ